Od ponad dekady realizuję projekty, dzięki którym firmy skutecznie pozyskują klientów, więcej sprzedają i budują zaufanie do swojej marki.

Cenię Twój czas…

…dlatego tutaj możesz poznać mnie w skrócie. Jeśli jednak chcesz sięgnąć po więcej informacji i praktycznej wiedzy dotyczącej współpracy z projektantem, zerknij do pozostałych działów – doradzam, projektuję, wdrażam.

Graviomedia.com, to moje portfolio. Zajmuję się projektowaniem graficznym, kreowaniem identyfikacji wizualnej, tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz wdrożeniami systemów zarządzania treścią.

Profil zawodowy LinkedInPomagam firmom i markom zaistnieć na rynku, a także rozwijam istniejący wizerunek, tworząc projekty takie jak: kreacja logo, wizytówki, ulotki, papier firmowy, mailingi/newslettery, katalogi, reklamy prasowe, foldery, teczki, billboardy, banery, kasetony świetlne, pylony, naklejki, gadżety reklamowe, opakowania produktów, nadruki na odzież, projektowanie oklejenia samochodów i wiele innych – bez ograniczeń.

Warto ze mną współpracować, o czym przekonali się moi liczni Zleceniodawcy, z którymi często podejmuję długofalową współpracę. Zapraszam do oglądania wybranych realizacji w moim portfolio. W obecnej wersji prezentuję jedynie kilkadziesiąt.


Przez kilka lat w jednym z konkursów projekty mojego autorstwa otrzymywały nagrody i wyróżnienia, natomiast w zeszłym roku spotkał mnie jeszcze większy zaszczyt.

Od 2016 roku jestem członkiem międzynarodowego Jury konkursu CSS Design Awards, nagradzającego najlepsze strony internetowe z całego świata.

Przeczytaj wywiad ze mną

 
 

cssda_jpanel_judge_certificate_02


countDotychczas miałem okazję pracować dla ponad 300 firm z 80 branż i wykonałem ponad 800 projektów.

W portfolio prezentuję kilkadziesiąt. Poznaj wybrane opinie firm, z którymi współpracowałem.

Nagrody i wyróżnienia

Dotychczas w międzynarodowych konkursach otrzymałem 32 tytuły Site of The Day, 1 zwycięstwo miesiąca, 13 wyróżnień specjalnych, 16 nominacji, a także kilkadziesiąt wyróżnień w blogach branżowych. Moje projekty wyróżniono również w tej książce.

Zobacz więcej


Idea logo Graviomedia.com

Nazwa Graviomedia, to mój autorski pomysł. Wybrana została nieprzypadkowo. Zrodziła się po długich namysłach i badaniu językowym, a ponadto nigdy i nigdzie do momentu jej propagacji nie pojawiła się w Internecie. Projekt logo Graviomedia, to graficzne odzwierciedlenie nazwy – gravio (staroniem. wódz) + media. Wódz jest niejednokrotnie zwycięzcą, stąd wyeksponowana litera V (Victoria). Ukierunkowanie na „zwycięstwo”, powodzenie w działalności osób, dla których projektuję.

W 2008 roku projekt logo Graviomedia zdobył
II miejsce w Konkursie Projektowania Graficznego Layout Roku 2008.


Sesja fotograficzna

Jeśli Twoja firma, obiekt czy produkt potrzebuje sesji fotograficznej, zajrzyj na tę stronę. Profesjonalna fotografia hotelowa oraz zdjęcia pensjonatów i domów gościnnych, to główne specjalizacje fotografa Tomasza Stolz.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!