Dlaczego wybrać doświadczonego projektanta?

Projektuję z pasją, ambicją i pełnym zaangażowaniem. Wykorzystuję najlepsze wzorce projektowe i ponadczasowe techniki wizualne. Poszukuję niestandardowych rozwiązań. To wszystko po to, aby Twój projekt był niepowtarzalny, oryginalny i przede wszystkim dopasowany do Twojej marki i jej identyfikacji wizualnej niczym garnitur szyty na miarę.

Obszar moich kompetencji jest praktycznie nieograniczony. Doświadczenie zdobywam pracując zarówno w agencjach interaktywnych jak i jako freelancer już od ponad dwunastu lat.

Moje specjalizacje, to branding i webdesign. Pod pierwszym hasłem kryje się budowanie świadomości marki poprzez zestaw określonego rodzaju metod, w skład których wchodzi m.in. identyfikacja wizualna firmy. Projektuję logo, wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki, foldery, katalogi, ulotki, nadruki na opakowania i odzież, reklamy indoor (wewnętrzne, m.in. kasetony, potykacze, roll-upy) i outdoor (zewnętrzne, m.in. billboardy, banery, oklejanie pojazdów). Całą moją wiedzę, którą sukcesywnie poszerzam, oferuję na każdym etapie projektowania. Możesz być spokojny o kompleksowość obsługi.

Drugie zagadnienie, czyli webdesign, to projektowanie na potrzeby internetu, a więc strony internetowe, sklepy internetowe (e-commerce), landing pages, mailingi i wiele innych. Zaprojektowałem, a także wdrożyłem dziesiątki skutecznych biznesowo stron internetowych, które z powodzeniem sprzedają usługi przez kolejne lata.

Zajmuję się również projektowaniem doświadczeń użytkownika (fachowo zwane UX – User Experience) oraz interfejsu użytkownika (UI – User Interface) stron internetowych oraz aplikacji mobilnych.

Od 2016 roku jestem członkiem Jury konkursu branżowego CSS Design Awards, nagradzającego najlepsze strony internetowe z całego świata.
Chcesz zapytać o konkretny projekt dla Ciebie? Skorzystaj z szybkiego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!