CSS Design Awards

O konkursie

Jak czytamy na stronie konkursu – jest to archiwum najlepszych stron internetowych na świecie, które celebruje wschodzące talenty. Nominowane są strony, które wykazują wysoki poziom projektu, kreatywności, oryginalności i ogólnych kompetencji w projektowaniu.

Nagradzane projekty


Awwwards

O konkursie

Czym jest Awwwards? To nagrody za design, kreatywność i innowacyjność w Internecie, które promują najlepszych projektantów stron internetowych na świecie. Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych konkursów, jeśli chodzi o strony internetowe. Międzynarodowe jury składające się z kilku najważniejszych projektantów, blogerów i agencji internetowych, ocenia każdą stronę poprzez ścisły system ocen; punktacji w skali od 1 do 10 za projekt, kreatywność, użyteczność i treść.

Wyróżnienia specjalne

Awwwards Honorable Mentions

Awwwards Nominees


CSS Reel

O konkursie

CSS Reel, to kolejny z konkursów stron internetowych.

Nagradzane projekty


CSS Lounge

O konkursie

CSS Lounge, to ciągle rozwijający się projekt skupiony na dostarczaniu bazy najlepiej zaprojektowanych stron z całego świata w oparciu o CSS.

Nagradzane projekty


French Design Index

O konkursie

Francuski konkurs najlepszych stron internetowych, otwarty na propozycje z całego świata.

Wyróżniane projekty


Best Web Gallery

O konkursie

Nazwa galerii mówi sama za siebie. W tym wypadku jest to bardzo uzasadnione, ponieważ dostanie się na tę listę jest niezwykle trudne. Galeria z wieloletnią tradycją, w której bardzo krytyczne jury robi przesiew spośród dziesiątek codziennie przesyłanych projektów i wysłania te najlepsze.

Wyróżniane projekty


Freszki

O serwisie

Freszki, to polska galeria inspirujących i skutecznych projektów e-marketingowych.

Wyróżniane projekty


Grafmag

O serwisie

Grafmag to internetowy magazyn skupiony wokół tematyki grafiki, fotografii oraz tworzenia stron internetowych. Celem autorów jest dostarczanie czytelnikom wartościowych treści związanych z powyższymi tematykami, które pomogą im w samodoskonaleniu się w interesujących ich dziedzinach – czytamy na blogu.

Autorzy w jednym z artykułów wyróżnili dwa projekty mojego autorstwa – Luksusowa nieruchomość na sprzedaż nad morzem (projekt samodzielny) i Parnas (wykonany w agencji Webidea).

Wyróżniane projekty


InstantShift

O serwisie

InstantShift jest wiodącym, codziennym źródłem inspiracji dla projektantów i developerów. Jest to jeden z czołowych blogów branżowych, poruszających wszelkie tematy związane z tworzeniem i projektowaniem stron internetowych.

W sierpniu 2012 roku, Putzengel znalazł się w zestawieniu „Projekty oparte o jedną stronę: 50+ świeżych i kretywnych przykładów”. We wrześniu 2014, strona Tomasz Stolz Photography została wyróżniona, jako jedna z inspiracji, jeśli chodzi o strony kontaktowe: „Learn From the Best – A Little Bit of Inspiration for You”.

Wyróżniane projekty


Graphic Design Junction

O serwisie

GDJ, to wiodący w branży blog, prezentujący i komentujący design oraz inspirujące projekty stworzone przez webdesignerów i developerów. Strony, które projektowałem pojawiły się kilkakrotnie w różnych artykułach.

Wyróżniane projekty


Najlepsze WWW

O konkursie

Celem serwisu jest zebranie w jednym miejscu niebanalnych i najlepiej zaprojektowanych stron internetowych w Polsce.

Nagradzane projekty


Inspired Mag

O serwisie

Inspired Mag, to blog o webdesignie, grafice i stylu życia. W serwisie wyróżniono moje 2 różne projekty w 2 zestawieniach. 44 przykłady stron z wykorzystaniem efektu scrollowania (Putzengel) oraz 20 pięknie zaprojektowanych stron internetowych (Parnas).

Wyróżniane projekty


One Page Love

O serwisie

One Page Love, to spora kolekcja serwisów internetowych opartych o jedną stronę. Wyróżnienie otrzymała strona internetowa Putzengel. Ponadto, znalazła się w zestawieniu pod tytułem 7 pięknych jednostronicowych serwisów w czerwcu 2012.

A piszą o nim tak:

Poza pięknym designem i interaktywnymi elementami, jest kilka naprawdę unikalnych cech paralaksy, wszystkie w temacie czyszczenia. Tylko zobaczcie… zagnieciony papier, tryskające detergenty i przesuwające się gąbki. Dużo miłości w tym jednostronicowym serwisie dla usług czyszczenia.

Wyróżniane projekty


Inspiredology

O serwisie

Inspiredology, to „labolatorium” – blog fachowy przedstawiający artykuły z dziedziny projektowania i tworzenia stron www. Serwis I To Się Ceni pojawił się w jednym z zestawień przykładów ciekawych projektów.

Wyróżniane projekty


Wabbaly

O serwisie

I To Się Ceni w zestawieniu „11 przykładów parallax scrolling wykonanych w HTML5”.

Wyróżniane projekty


Design Modo

O serwisie

I To Się Ceni, tym razem w zestawieniu „20 profesjonalnych przykładów stron internetowych wykonanych przy użyciu HTML5”, notabene wsród znakomitych, konkurenyjnych projektów.

Wyróżniane projekty


Design Beep

O serwisie

Design Beep, to blog stanowiący źródło wiedzy dla grafików i programistów. Serwis prowadzi m.in. cotygodniowe zestawienie inspirujących projektów z całego świata. I tak, w trzech odcinkach – 43 i 60, znalazła się strona I To Się Ceni, w 67 strona Putzengel.

Inne wyróżnienie, to również dla Putzengel – 50 świeżych i inspirujących przykładów projektów opartych o jedną stronę.

Wyróżniane projekty

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!