Zapraszam do przeczytania kilku wybranych referencji od zleceniodawców, z którymi miałem przyjemność współpracować.


Techtastik - liderzy technologii z Doliny Krzemowej


We engaged Tomasz Blokowski to perform a web design and development project over a two month period. During that time, we found Tomasz to be highly efficient and proactive. He was able to adapt to our requests and deliver a high quality product on time, within budget, and on target.

Tomasz demonstrated an in-depth knowledge of the required technologies, innovative in his ideas, and delivered a product that fully met our needs, and exceeded our expectations. His is proficient in English and communicates effectively. I highly recommend Tomasz Blokowski.

Gary Dougan
Partner, TechtastikQubus Hotel


Referencje - Qubus Hotel


Tomasz Stolz Photography


W oparciu o dobry kontakt i profesjonalizm, a także wielki zmysł artystyczny Tomasza Błokowskiego, przez przeszło osiem lat stałej współpracy na moje zlecenie powstało wiele nietuzinkowych projektów. Jako fotograf kładę ogromny nacisk na oryginalność i zwracam uwagę na najmniejsze detale wykonywanych prac. Od stron internetowych, sklepu, poprzez logo, projekty plakatów, po wizytówki i gadżety reklamowe.

Tomasz Błokowski sprostał najwyższym postawionym mu zadaniom.

 

Tomasz Stolz
Tomasz Stolz Photography
www.stolz.plNormapress


Tomasz Błokowski od kilku lat w sposób profesjonalny, rzetelny i twórczy dba o naszą identyfikację wizualną, jej rozwój i ewolucję. Jest twórcą projektu każdej strony internetowej. Oprócz tego zrealizował dla nas kilkadziesiąt zleceń z zakresu reklamy firmy (m.in. reklamy zewnętrzne, ulotki reklamowe, katalogi, wizytówki i wiele innych).

Polecam Tomasza Błokowskiego z pełnym przekonaniem, iż powierzone mu zlecenia zostaną wykonane profesjonalnie i terminowo.

Z poważaniem,
Marcin Kobiela

NORMAPRESS Sp.j.
al. Roździeńskiego 188 A
40-203 Katowice
tel. bezp: 32 777-15-52
tel.: +48 32 777-15-50
fax: +48 32 777-15-70

NIP: 954-262-17-37
REGON: 240820349
e-mail: mkobiela@normapress.pl
normapress@normapress.plEyespot - Salon optyczny


Z panem Tomaszem Błokowskim współpracowaliśmy w trakcie projektowania strony internetowej naszej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z konstruktywnej współpracy w trakcie jej tworzenia i końcowego efektu. Projekt strony internetowej i jego wdrożenie przebiegło zgodnie z naszymi, niemałymi oczekiwaniami.

Pan Tomasz jest osobą bardzo zaangażowaną, kreatywną i dokładną. Każda nasza uwaga czy pytanie spotykało się z szybką i rzeczową odpowiedzią. Tematy skomplikowane przedstawiał w prosty, zrozumiały sposób.

Rekomendujemy Pana Tomka jako osobę bardzo profesjonalną i godną zaufania.

Monika i Marek Majchrowicz
Właściciele
Telefon: +48 608 308 666
E-mail: okulary@eyespot.pl
www.eyespot.plPrestige - Europejskie Centrum Kształcenia


Współpraca z Panem Tomaszem Błokowskim (Graviomedia.com) przebiegała nadzwyczaj pomyślnie. Wszystkie prace projektowe zostały wykonane na czas.

Serdeczna atmosfera, kreatywność grafika, niezwykła pracowitość pozwalają mi na jak najszczersze polecenie skorzystania z usług Pana Tomasza Błokowskiego.

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie bardzo łatwo paść ofiarą nieuczciwych młodych firm. Tomasz Błokowski to osoba o wysokiej kulturze biznesowej. Dzięki temu zostaniecie Państwo obsłużeni z najwyższą starannością.

Z poważaniem,
Małgorzata Klimas
Kierownik Działu Marketingu

PRESTIGE Europejskie Centrum Kształcenia
tel. 032 – 738 51 90
tel./fax 032 – 738 51 91
www.eck-prestige.com
e-mail: marketing@eck-prestige.comStowarzyszenie Via Musica w Cieszynie


Podjęcie współpracy z panem Tomaszem Błokowskim zaliczam do jednych z bardziej trafnych decyzji. Strona internetowa stworzona przez niego oddała charakter i specyfikę naszej działalności. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wykonawca zawsze był do naszej dyspozycji i wszelkie problemy jakie mieliśmy w momencie zaistnienia w sieci usuwane były natychmiast. Bardzo podoba nam się projekt graficzny strony, kolorystyka, elegancja i prostota.

Oferta Graviomedia.com jest bardzo konkurencyjna, co jest bardzo ważne dla wielu firm i dla nas. Cenimy sobie fachowe doradztwo i poczucie bezpieczeństwa, że jesteśmy w dobrych rękach. Bardzo dziękujemy za udaną współpracę i szczerze zachęcamy innych do skorzystania z doświadczenia Tomasza Błokowskiego.

Maria Tomczyk
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Via Musica w Cieszynie

Cieszyn, ul. Polna 3/5
Tel.: 33 851 05 51
Fax: 33 851 05 51
Tel. kom.: +48 509 641 679
e-mail: info@vivailcanto.pl
www.vivailcanto.plKancelaria Adwokacka - adwokat Anna Rzeszutko


Pan Tomasz Błokowski uczestniczył w tworzeniu strony internetowej mojej Kancelarii Adwokackiej w Katowicach. Współpraca z Panem Tomaszem była dla mnie owocna i satysfakcjonująca. Cechuje go profesjonalne podejście do zadania oraz zaangażowanie w jego wykonanie.

Pan Tomasz Błokowski jest osobą kreatywną, jego pomysły były oryginalne i profesjonalne. Był w pełni dyspozycyjny i szybko reagował na zgłaszane uwagi.

W związku z powyższym pragnę zarekomendować Pana Tomasza Błokowskiego jako profesjonalnego i godnego zaufania twórcę stron internetowych.

Z wyrazami szacunku,
Anna Rzeszutko
adwokat

Kancelaria Adwokacka
adwokat Anna Rzeszutko
40-534 Katowice
ul. Kawek 2A – lokal 1
tel kom.: +48 502 141 330
tel: +48 32 787 68 98
fax: +48 32 787 68 99
e – mail: biuro@adwokat-katowice.pl
anna.rzeszutko@adwokat-katowice.plAgencja Interaktywna Ebizsolutions


Referencje - Ebizsolutions


Grupa Stolz


Graviomedia.com, to marka, z którą od przeszło ośmiu lat łączy nas stała współpraca w zakresie projektów graficznych wszelkiego typu – od stron internetowych, poprzez projekty reklam zewnętrznych i materiałów poligraficznych po gadżety reklamowe. Świadcząc wysoką jakość usług oczekujemy tego samego od naszych wykonawców.

Stała współpraca z Tomaszem Błokowskim, wybitnym grafikiem, reprezentującym markę „Graviomedia”, to najwyższy standard efektów pracy jak i kontaktów podczas ich powstawania.

Mamy świadomość bycia wysokowymagającymi klientami. Projekty na już, zlecenia o nietypowych porach i stałe oczekiwanie tworzenie dzieł oryginalnych i niepowtarzalnych, zwracanie uwagi na subtelne detale, wymóg pełnej etyki zawodowej, to najwyższe i niemal do nie sprostania wymagania jakie można mieć wobec grafika – „Graviomedia.com” – Tomasz Błokowski sprostał im wszystkim.

GRUPA STOLZ
Skrytka pocztowa 51
72-346 Pobierowo
tel. + 48 91 384 10 73
tel. + 48 502 516 593
fax. + 48 91 384 10 73
www.grupa.stolz.pl
e-mail: grupa@stolz.pl


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!