Dlaczego wybrać doświadczonego projektanta?

Projektuję z pasją, ambicją i pełnym zaangażowaniem. Wykorzystuję najlepsze wzorce projektowe i ponadczasowe techniki wizualne. Poszukuję niestandardowych rozwiązań. To wszystko po to, aby Twój projekt był niepowtarzalny, oryginalny i przede wszystkim dopasowany do Twojej marki i jej identyfikacji wizualnej niczym garnitur szyty na miarę.

Co projektuję?

Obszar moich kompetencji jest praktycznie nieograniczony. Doświadczenie zdobywam pracując w wielu firmach jak i jako freelancer już od ponad czternastu lat. Moje specjalizacje, to branding, webdesign oraz UX/UI.

Logo, branding oraz identyfikacja wizualna

Pod pierwszym hasłem kryje się budowanie świadomości marki poprzez zestaw określonego rodzaju metod, w skład których wchodzi m.in. identyfikacja wizualna firmy. Projektuję logo, księgi znaku (systemy identyfikacji wizualnej / brandbooki), wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki, foldery, katalogi, ulotki, nadruki na opakowania i odzież, reklamy indoor (wewnętrzne, m.in. kasetony, potykacze, roll-upy) i outdoor (zewnętrzne, m.in. billboardy, banery, oklejanie pojazdów). Całą moją wiedzę, którą sukcesywnie poszerzam, oferuję na każdym etapie projektowania. Możesz być spokojny o kompleksowość obsługi.

Webdesign

Drugie zagadnienie, czyli webdesign, to projektowanie na potrzeby internetu, a więc strony internetowe, sklepy internetowe (e-commerce), landing pages, mailingi i wiele innych. Zaprojektowałem, a także wdrożyłem setki skutecznych biznesowo stron internetowych, które z powodzeniem sprzedają usługi przez kolejne lata.

UX/UI

Zajmuję się również projektowaniem doświadczeń użytkownika (fachowo zwane UX – User Experience) oraz interfejsu użytkownika (UI – User Interface) stron internetowych oraz aplikacji mobilnych. Od szkiców na papierze, przez makiety (mockups / wireframes), mockup app flow (przepływ interakcji) po interaktywne prototypy działające niemal jak gotowa aplikacja czy strona. Te zaś są podstawą stworzenia gotowego, działającego produktu. Proces może być krótszy lub dłuższy, mniej lub bardziej skomplikowany – wszystko w zależności od danego studium przypadku i w oparciu o indywidualne podejście.

Z ręką na pulsie…

Oprócz ciągłego zgłębiania ewoluującej wiedzy branżowej, od 2016 roku jestem członkiem Jury konkursu branżowego CSS Design Awards, nagradzającego najlepsze strony internetowe z całego świata.

Na co dzień mam zatem styczność z tym, co w projektowaniu najlepsze i najbardziej innowacyjne. Wiem też co dla Ciebie będzie lepszym wyborem, jeśli chodzi o kierunek projektowania.

Chcesz zapytać o konkretny projekt dla Ciebie? Skorzystaj z szybkiego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!