Dlaczego wybrać doświadczonego projektanta?

Projektuję z pasją, ambicją i pełnym zaangażowaniem. Wykorzystuję najlepsze wzorce projektowe i ponadczasowe techniki wizualne. Poszukuję niestandardowych rozwiązań. To wszystko po to, aby Twój projekt był niepowtarzalny, oryginalny i przede wszystkim dopasowany do Twojej marki i jej identyfikacji wizualnej niczym garnitur szyty na miarę.

Co projektuję?

Obszar moich kompetencji jest praktycznie nieograniczony

Od freelancera pod własną marką Graviomedia (od 2005 roku), przez agencje interaktywne, po korporację, mam okazję poznawać ogromne spektrum potrzeb klientów. Dzięki temu dostarczam rozwiązania i projekty, których fundamentem jest wiedza.

Mam zróżnicowane doświadczenie praktyczne, które zdobywałem realizując tysiące różnorodnych projektów dla kilkuset firm z kilkudziesięciu branż – od mikroprzedsiębiorstw po międzynarodowe firmy. Z drugiej strony aktualizuję i poszerzam doświadczenie teoretyczne, uczestnicząc w konferencjach branżowych dotyczących projektowania, w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach związanych z przywództwem oraz czytając (książki, blogi, media branżowe) i słuchając dobrych audiobooków, czy podcastów. Bardzo wiele czerpię od ludzi, którzy mnie otaczają.

Branding, logo oraz identyfikacja wizualna

Pod pierwszym hasłem kryje się budowanie świadomości marki poprzez zestaw określonego rodzaju działań, w skład których wchodzi m.in. identyfikacja wizualna firmy. Projektuję logo, księgi znaku (systemy identyfikacji wizualnej / brandbooki), wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki, foldery, katalogi, ulotki, nadruki na opakowania i odzież, reklamy indoor (wewnętrzne, m.in. kasetony, potykacze, roll-upy) i outdoor (zewnętrzne, m.in. billboardy, banery, oklejanie pojazdów). Całą moją wiedzę, którą sukcesywnie poszerzam, oferuję na każdym etapie projektowania. Możesz być spokojny o kompleksowość obsługi.

Webdesign

Drugie zagadnienie, czyli webdesign, to projektowanie na potrzeby internetu, a więc strony internetowe, sklepy internetowe (e-commerce), landing pages, mailingi i wiele innych. Zaprojektowałem, a także wdrożyłem setki skutecznych biznesowo stron internetowych, które z powodzeniem sprzedają usługi przez kolejne lata.

UX/UI

Zajmuję się również projektowaniem doświadczeń użytkownika (UX – User Experience) oraz interfejsu użytkownika (UI – User Interface) stron internetowych oraz aplikacji mobilnych. Od szkiców na papierze, przez makiety (mockups / wireframes), mockup app flow (przepływ interakcji) po interaktywne prototypy działające niemal jak gotowa aplikacja czy strona. Te zaś są podstawą stworzenia gotowego, działającego produktu. Proces może być krótszy lub dłuższy, mniej lub bardziej skomplikowany – wszystko w zależności od danego studium przypadku i w oparciu o indywidualne podejście.

Z ręką na pulsie…

Oprócz ciągłego zgłębiania ewoluującej wiedzy branżowej, od 2016 roku jestem członkiem Jury konkursu branżowego CSS Design Awards, nagradzającego najlepsze strony internetowe z całego świata.

Na co dzień mam zatem styczność z tym, co w projektowaniu najlepsze i najbardziej innowacyjne. Wiem też co dla Ciebie będzie lepszym wyborem, jeśli chodzi o kierunek projektowania.

Chcesz zapytać o konkretny projekt dla Ciebie?
Napisz lub zadzwoń do mnie. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Mój mail, to info@graviomedia.com, a telefon +48 66 00 343 55.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!