Od ponad osiemnastu lat tworzę projekty, dzięki którym firmy skutecznie pozyskują klientów, więcej sprzedają i budują zaufanie do swojej marki.

Graviomedia.com, to moje portfolio,
w którym opisuję i prezentuję w jaki sposób pomagam firmom i markom zaistnieć na rynku lub rozwinąć obecny wizerunek.

W skrócie – zajmuję się projektowaniem graficznym, brandingiem, kreowaniem i rozwijaniem identyfikacji wizualnej oraz webdesignem. Projektuję UX / UI stron internetowych i aplikacji mobilnych – szczegółowy opis tutaj.

Zajmuję się tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz wdrożeniami systemów zarządzania treścią.

To tylko krótkie podsumowanie, za którym kryją się złożone procesy dla jak najlepszych efektów oraz know-how budowane kilkanaście lat podczas pracy przy setkach projektów. Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu wybranych, które umieściłem w portfolio.

Warto ze mną współpracować, o czym przekonali się moi liczni Zleceniodawcy, z którymi często podejmuję długofalową współpracę.

Profil zawodowy LinkedIn


18 lat ciągłego rozwoju.

Przez ostatnie lata pracuję jako jako Graphic Design Manager (wcześniej Team Leader) w marketingu firmy x-kom. Kieruję zespołem Projektantów tworzących wszelkie materiały graficzne dla spółek grupy (x-kom.pl, x-kom.de, al.to), m.in. projekty kampanii reklamowych, na kanały social media, do sieci salonów, wewnętrzne i zewnętrzne dla wszystkich działów, związane z produktami i markami własnymi. Wszystko z silnym ukierunkowaniem na wysoką jakość Customer Experience. Odpowiadam za rozwój systemu identyfikacji wizualnej spółek oraz dbam o spójność projektów i zgodność z brand books.

Nagrody i wyróżnienia

Dotychczas w międzynarodowych konkursach otrzymałem 32 tytuły Site of The Day, 1 zwycięstwo miesiąca, 13 wyróżnień specjalnych, 16 nominacji, a także kilkadziesiąt wyróżnień w blogach branżowych. Moje projekty wyróżniono również w tej książce.

Zobacz więcej


Cenię Twój czas…

…dlatego tutaj możesz poznać mnie w skrócie. Jeśli jednak chcesz sięgnąć po więcej informacji i praktycznej wiedzy dotyczącej współpracy z projektantem oraz co mogę dla Ciebie zaprojektować – zerknij do pozostałych działów – doradzam, projektuję, wdrażam.


CSS Design Awards Official Judge - Tomasz Błokowski

Jestem jurorem w międzynarodowym konkursie

Przez kilka lat w jednym z konkursów projekty mojego autorstwa otrzymywały nagrody i wyróżnienia, natomiast kilka lat temu spotkał mnie jeszcze większy zaszczyt.

Od 2016 roku jestem członkiem międzynarodowego Jury konkursu CSS Design Awards, nagradzającego najlepsze strony internetowe z całego świata.

Na co dzień mam zatem styczność z tym, co w branży najlepsze i najbardziej innowacyjne. Wiem też co dla Ciebie będzie lepszym wyborem, jeśli chodzi o kierunek projektowania.

Przeczytaj wywiad ze mną

Idea logo Graviomedia.com

Nazwa Graviomedia, to mój autorski pomysł. Wybrana została nieprzypadkowo. Zrodziła się po długich namysłach i badaniu językowym, a ponadto nigdy i nigdzie do momentu jej propagacji nie pojawiła się w Internecie. Projekt logo Graviomedia, to graficzne odzwierciedlenie nazwy – gravio (staroniem. wódz) + media. Wódz jest niejednokrotnie zwycięzcą, stąd wyeksponowana litera V (Victoria). Ukierunkowanie na „zwycięstwo”, powodzenie w działalności osób, dla których projektuję.

W 2008 roku projekt logo Graviomedia zdobył
II miejsce w Konkursie Projektowania Graficznego Layout Roku 2008.


Sesja fotograficzna

Jeśli Twoja firma, obiekt czy produkt potrzebuje sesji fotograficznej, zajrzyj na tę stronę. Profesjonalna fotografia hotelowa oraz zdjęcia pensjonatów i domów gościnnych, to główne specjalizacje fotografa Tomasza Stolz.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!