Od ponad szesnastu lat tworzę projekty, dzięki którym firmy skutecznie pozyskują klientów, więcej sprzedają i budują zaufanie do swojej marki.

Graviomedia.com, to moje portfolio,
w którym opisuję i prezentuję w jaki sposób pomagam firmom i markom zaistnieć na rynku lub rozwinąć obecny wizerunek.

W skrócie – zajmuję się projektowaniem graficznym, brandingiem, kreowaniem i rozwijaniem identyfikacji wizualnej oraz webdesignem. Projektuję UX / UI stron internetowych i aplikacji mobilnych – szczegółowy opis tutaj.

Zajmuję się tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz wdrożeniami systemów zarządzania treścią.

To tylko krótkie podsumowanie, za którym kryją się złożone procesy dla jak najlepszych efektów oraz know-how budowane kilkanaście lat podczas pracy przy setkach projektów. Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu wybranych, które umieściłem w portfolio.

Warto ze mną współpracować, o czym przekonali się moi liczni Zleceniodawcy, z którymi często podejmuję długofalową współpracę.

Profil zawodowy LinkedIn


15 lat ciągłego rozwoju.

Posiadam zróżnicowane doświadczenie, które zdobywałem (jako pracownik od freelancera, przez agencje interaktywne, po korporację) realizując ponad 1500 różnorodnych projektów dla kilkuset firm z kilkudziesięciu branż – od mikroprzedsiębiorstw po międzynarodowe firmy.

Przez ostatnie lata pracuję jako Graphic Design Team Leader w marketingu firmy x-kom. Kieruję zespołem projektantów tworzących wszelkie materiały graficzne dla spółek grupy (x-kom, al.to, combat), m.in. projekty kampanii reklamowych, na kanały social media, do sieci salonów, wewnętrzne i zewnętrzne dla wszystkich działów, związane z produktami i markami własnymi. Wszystko z silnym ukierunkowaniem na wysoką jakość Customer Experience. Odpowiadam za rozwój systemu identyfikacji wizualnej spółek oraz dbam o spójność projektów i zgodność z brand books.

Nagrody i wyróżnienia

Dotychczas w międzynarodowych konkursach otrzymałem 32 tytuły Site of The Day, 1 zwycięstwo miesiąca, 13 wyróżnień specjalnych, 16 nominacji, a także kilkadziesiąt wyróżnień w blogach branżowych. Moje projekty wyróżniono również w tej książce.

Zobacz więcej


Cenię Twój czas…

…dlatego tutaj możesz poznać mnie w skrócie. Jeśli jednak chcesz sięgnąć po więcej informacji i praktycznej wiedzy dotyczącej współpracy z projektantem oraz co mogę dla Ciebie zaprojektować – zerknij do pozostałych działów – doradzam, projektuję, wdrażam.


CSS Design Awards Official Judge - Tomasz Błokowski

Jestem jurorem w międzynarodowym konkursie

Przez kilka lat w jednym z konkursów projekty mojego autorstwa otrzymywały nagrody i wyróżnienia, natomiast ponad 2 lata temu spotkał mnie jeszcze większy zaszczyt.

Od 2016 roku jestem członkiem międzynarodowego Jury konkursu CSS Design Awards, nagradzającego najlepsze strony internetowe z całego świata.

Na co dzień mam zatem styczność z tym, co w branży najlepsze i najbardziej innowacyjne. Wiem też co dla Ciebie będzie lepszym wyborem, jeśli chodzi o kierunek projektowania.

Przeczytaj wywiad ze mną

Idea logo Graviomedia.com

Nazwa Graviomedia, to mój autorski pomysł. Wybrana została nieprzypadkowo. Zrodziła się po długich namysłach i badaniu językowym, a ponadto nigdy i nigdzie do momentu jej propagacji nie pojawiła się w Internecie. Projekt logo Graviomedia, to graficzne odzwierciedlenie nazwy – gravio (staroniem. wódz) + media. Wódz jest niejednokrotnie zwycięzcą, stąd wyeksponowana litera V (Victoria). Ukierunkowanie na „zwycięstwo”, powodzenie w działalności osób, dla których projektuję.

W 2008 roku projekt logo Graviomedia zdobył
II miejsce w Konkursie Projektowania Graficznego Layout Roku 2008.


Sesja fotograficzna

Jeśli Twoja firma, obiekt czy produkt potrzebuje sesji fotograficznej, zajrzyj na tę stronę. Profesjonalna fotografia hotelowa oraz zdjęcia pensjonatów i domów gościnnych, to główne specjalizacje fotografa Tomasza Stolz.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!